Forum

Pierwszy szkic opowiadania powstał na konkurs CyberPunkNotDead na stronie Nowej Fantastyki. Od tego czasu minęło jednak wiele stron.

Akcja „Forum” toczy się w otoczonej murem metropolii ciągle stawiającej opór napierającym Czerwonym Piaskom, a dokładnie w najbardziej luksusowej dzielnicy centralnej. Ten zdegenerowany świat rozpieszczonej miejskiej elity maluje się krwawo i brutalnie w cyberprzestrzeni.

2 odpowiedzi do “Forum”

  1. Akcja “Forum” toczy się w otoczonej murem metropolii ciągle stawiającej opór napierającym Czerwonym Piaskom, a dokładnie w najbardziej luksusowej dzielnicy centralnej. Ten zdegenerowany świat rozpieszczonej miejskiej elity maluje się krwawo i brutalnie w cyberprzestrzeni. – w luksusowej dzielnicy centralnej czy luksusowej europie centralnej?

    1. Wyobrażam sobie miasto w Forum, jako miasto zbudowane na ruinach Warszawy ze świata Acid Park’u. Forum toczy się równolegle do Czerwonych Piasków, w świecie post apo, ciężko więc myśleć o Europie w pojęciach innych niż geograficzne 😉 Jak się nad tym zastanowić, większość akcji w Forum toczy się w VR, a nie w żadnej metropolii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *